Військовим Росії платять 9 тис. рублів, щоб ті стояли на передовій в АТО

Командування ЗС Росії пропонує своїм підлеглим на Донбасі по 9 тисяч рублів на місяць, щоб ті несли службу на передових позиціях.

Військовим Росії платять 9 тис. рублів, щоб ті стояли на передовій в АТО
20 Січня 2017 16:17Новини

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook, пише Еспресо.

У відомстві зазначають, що наразі морально-психологічний стан особового складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ залишається на низькому рівні.

Зокрема, попри те, що російське командування намагається проводити заходи для підвищення мотивації та заохочення військовослужбовців до несення служби на передових позиціях, серед бійців зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби.

«З січня ц.р. командування 1 та 2 АК ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду у розмірі 9 тисяч російських рублів за місяць несення служби на передових позиціях та участь у зіткненнях з особовим складом сил АТО. Такі заходи спричинені низькою мотивацією особового складу російських окупаційних військ, призваного у 2015-2016 роках, та зростанням невдоволення командної ланки низьким рівнем укомплектованості підрозділів, що несуть службу на передових позиціях», – наголосили у Міноборони.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.