Військовий комісар розповів про втрати Львівщини на фронті

Головний військовий комісар Львівської області розповів, скільки осіб загинуло у зоні АТО з початку війни.

Військовий комісар розповів про втрати Львівщини на фронті
30 Червня 2017 8:43Новини

За час війни у Львівській області загинули 266 осіб, заявив Олександр Тіщенкоголовний військовий комісар Львівської області, під час брифінгу, 29 червня, повідомляє кореспондент ІА Дивись.info.

«При цьому, 80 втрат від загальної цифри, небойові — це отруєння алкоголем, самогубство та інше. Безвісти зниклих 5-7 осіб з області, — каже військовий комісар. — А у ДТП у нас на місяць гине людей 50 і на це уваги ніхто не звертає, машини купують як скажені. Але чомусь не страйкують, щоби машини не випускали».

Олександр Тіщенко також додав, що сьогодні значно покращилися умови служби для офіцерів. Попри це, чимало осіб намагаються ухилятися від призову. За словами військового комісара, 70% офіцерів запасу не з’явилися за повісткою до військкомату. Зараз ці справи передані до прокуратури.

Нагадаємо, Львівщина перевиконала план з призову офіцерів запасу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.