Війська Асада встановили контроль над Думою, у місто ввели військову поліцію з РФ

Сирійське місто Дума, розташоване в регіоні Східна Гута, повністю перейшло під контроль урядових військ Сирії.

Війська Асада встановили контроль над Думою, у місто ввели військову поліцію з РФ
12 Квітня 2018 10:01Новини

Про це повідомляється в прес-релізі Міністерства оборони Росії, що надійшов до редакції Медузи.

12 квітня в Думу були введені підрозділи російської військової поліції, які стануть «гарантом дотримання правопорядку в місті», додали в Міноборони.

«Російська сторона також продовжує виведення з Думи через гуманітарний коридор бойовиків і членів їхніх сімей», – йдеться у повідомленні видання.

7 квітня неурядові волонтерські організації повідомили про хімічну атаку в Думі, в результаті якої загинули від 40 до 70 осіб. Сирійські і російські військові назвали ці повідомлення брехнею.

Країни Заходу поклали відповідальність за передбачувану атаку на війська Башара Асада. Президент США Дональд Трамп закликав Росію приготуватися до ракетних ударів у Сирії, заявивши, що «на підході гарні, нові і «розумні» ракети.

У відповідь речниця МЗС РФ Марія Захарова порадила США атакувати терористів, а не «законний сирійський уряд, який бореться з міжнародним тероризмом».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.