Відвідувачу музею в Амстердамі дозволили переночувати з Рембрандтом

В художньому музеї Рейксмюсеум трапився 10-мільйонний відвідувач. На знак пошани йому дозволили повечеряти і виспатись в залі зі знаменитим «Нічним дозором».

Відвідувачу музею в Амстердамі дозволили переночувати з Рембрандтом
6 Червня 2017 12:33Новини

Голландець Стефан Каспер виявився ювілейним гостем амстердамського Рейксмюсеум. За це йому зробили подарунок: прямо в залі з картинами Рембрандта накрили стіл з ресторану при музеї, видали вечерю і пляшку вина, а також поставили постіль. Він став першим відвідувачем за всю історію музею, якому випала можливість поїсти і поспати разом зі світовими шедеврами. Про це пише Платформа.

Рейксмюсеум був заснований Луї Бонапартом (братом того самого Наполеона) в 1800 році, і зараз входить в топ-20 найбільш відвідуваних художніх музеїв світу. Експозицію розгорнуто в більш ніж 260 залах.

Вранці Стефан Каспер зізнався, що після цього випадку змінив своє ставлення до Рембрандта, якого раніше не дуже любив. «Це враження, яке залишиться зі мною назавжди», – розповів голландець вранці. Крім вечері та сну, він пройшовся (і пробігся) по музею, а також зробив кілька селфі з різними картинами.

Втім, через хвилювання йому вдалося поспати лише пару годин, розповів 10-мільйонний відвідувач.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.