Велика приватизація: названо об’єкти, які приватизують за старими правилами

З-посеред об’єктів великої приватизації є чотири підприємства, приватизація яких проводитиметься відповідно до старого законодавства про приватизацію. Це Одеський припортовий завод, «Сумихімпром», «Центренерго» та Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат (ЗАлК).

Велика приватизація: названо об'єкти, які приватизують за старими правилами
14 Квітня 2018 16:18Новини

Про це УНН повідомили у Фонді держмайна у відповіді на запит.

«Перелік об‘єктів великої приватизації на стадії формування, і буде затверджений Кабінетом міністрів. Із великих є 4 підприємства, приватизація яких буде проводитися відповідно до старого законодавства про приватизацію. Це ОПЗ, Сумихімпром, Центренерго та ЗАлК», – розповіли у ФДМУ.

Як додали у Фонді держмайна, це передбачено перехідними положеннями Закону України про приватизацію державного і комунального майна, який вступив у дію 7 березня 2018 року.

Нагадаємо, Фонд держмайна в зв’язку зі вступом в силу нового закону про приватизацію, переглянув переліки об’єктів на приватизацію в 2018 році, виключивши низку об’єктів.

Раніше повідомлялось, що Міністерство економічного розвитку підтримує законопроект № 8225, який пропонує скасувати низку обмежень для держкомпаній щодо розпорядження нерухомим майном та закликає Верховну Раду якнайшвидше його ухвалити.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.