Вчені довели, що вивчення іноземних мов значно підвищує активність мозку

Вивчення нових мов сприяє збільшенню «еластичності» мозку та підвищує швидкість оброблення інформації.

Вчені довели, що вивчення іноземних мов значно підвищує активність мозку
9 Вересня 2016 21:10Новини

Вчені з Вищої школи економіки спільно з колегами з Університету Гельсінкі виявили, що вивчення іноземних мов підвищує «еластичність» нашого мозку, його здатність кодувати інформацію, пише Здоров’я. Дослідники виміряли електричну активність мозку у 22 студентів при прослуховуванні запису різних слови словоформ рідною мовою, а також незнайомих словоформ, запозичених з іноземної.

Окремо аналізували «лінгвістичний анамнез» випробовуваних: якими вони володіють іноземними мовами і в якому віці приступили до їх вивчення. Як показали електроенцефалографічні дані, активність мозку при пред’явленні іноземних словоформ була вище у студентів-поліглотів з раннім лінгвістичним стартом. На думку вчених, вивчення нових мов сприяє збільшенню «еластичності» мозку і готовність швидко обробляти інформацію. Отримані знання про те, як поліпшити процес навчання, можна застосувати в лікуванні дефектів мовлення після аварій та інсультів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.