Ватажки терористичної «ДНР» прийняли стратегічне рішення щодо окремих районів

У Донецьку відбулася нарада серед «ватажків» «ДНР», на якій було прийнято рішення про подальше нарощування розвідки у авдіївській «промзоні», в районі донецького аеропорту, Красногорівці, Мар’їнці та Новотроїцькому

56fa096569f12_81f3ddec65148e0c6eac6e800af80c4d(1)
14 Червня 2016 16:00Новини

Про це повідомив речник АП з питань АТО Андрій Лисенко, передає УНН.

«Як повідомляє ГУР МОУ, противник намагається витіснити сили АТО з вигідних позицій у районах Авдіївки, Мар’їнки та Новотроїцького. 12 червня у Донецьку – спільна нарада за участю російських кураторів так званої «ДНР», керівного складу підрозділів ФСБ, Національної гвардії РФ. На ній було прийнято рішення про подальше нарощування розвідки у Авдіївській «промзоні», в районі донецького аеропорту, Красногорівці, Мар’їнці та Новотроїцькому», – повідомив А.Лисенко.

Також, за словами А.Лисенко, було вирішено посилити тактичну групу бойовиків у районі Мар’їнки додатковими підрозділами зі складу так званої «100-ї окремої мотострілецької бригади», вона розташована у Донецьку. Крім того, з Донецька до Олександрівки було переміщено мотострілецький та вогневий взводи, а з Макіївки до Ясинуватої – реактивну артилерійську батарею «Градів».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.