Василя Сліпака поховають 1 липня на Личаківському цвинтарі у Львові

Прощання з всесвітньо відомим оперним співаком Василем Сліпаком, який загинув у зоні АТО, відбудеться у п’ятницю, 1 липня, у Львові.

630_360_1467186453-6767
30 Червня 2016 18:30Новини

Про це 30 червня IA ZIK повідомили у прес-службі Львівської міськради.

За попередньою інформацією, поминальне богослужіння розпочнеться о 11.00 у Гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Звідти похоронна процесія вирушить на Личаківський цвинтар, де орієнтовно о 12.30 год. розпочнеться чин похорону.

Поховають новітнього Героя на полі почесних поховань №76.

Довідка.

Василь Сліпак – вихованець Львівської хорової капели «Дударик». Закінчив Львівську консерваторію. Після завершення навчання у Львові працював у Паризькій опері. Впродовж 20 років жив у Франції. Два роки тому пішов добровольцем на Донбас, де воював у складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. За словами очевидців, оперний співак загинув біля селища Луганське близько 6 години ранку від пострілу снайпера з великокаліберної гвинтівки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.