Вартість ліцензії для таксистів хочуть зменшити в десятеро

Зниженням ціни хочуть домогтися легалізації більшої кількості таксистів.

Вартість ліцензії для таксистів хочуть зменшити в десятеро
12 Жовтня 2016 8:52Новини

Вартість ліцензії для таксистів в Україні хочуть зменшити в десять разів – до 150 грн. Таким чином спробують домогтися легалізації тих сотень тисяч водіїв, які займаються перевезеннями нелегально. Про це йшлося на нараді в Міністерстві інфраструктури, повідомив у Facebook заступник міністра Дмитро Роменський, пише ТСН.

«Дійсно є проблема: величезна частина всіх перевезень таксі перебуває у тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, та не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні. Суть та ідеологія законодавчих ініціатив Мінінфраструктури: максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 грн), легалізувати тих осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, у тому числі через мобільні додатки. Особи, які заробляють, підвозячи пасажирів на своєму авто, мають сплачувати тільки податок з отриманого доходу чи єдиний податок, за простою та зручною процедурою», – пояснив Роменський. Водночас хочуть посилити контроль та санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері. Відповідний законопроект нині розробляють.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.