В.Янукович нібито проживає в Підмосков’ї – ГПУ

За неофіційною інформацією, екс-президент України Віктор Янукович проживає у Підмосков'ї Російської Федерації.

В.Янукович нібито проживає в Підмосков'ї – ГПУ
3 Травня 2017 20:06Новини

Про це в інтерв’ю УНН повідомив прокурор відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Руслан Кравчeнко.

«За неофіційною інформацією, нібито в Підмосков’ї (проживає В.Янукович — ред.). Конкретне місце його проживання нам не відоме», — заявив Р.Кравченко.

Як повідомляв УНН, у ГПУ повідомили, що строк дії тимчасового політичного притулку В.Януковича у РФ закінчується у жовтні.

Так, 13 жовтня 2016 року адвокат екс-президента України Віталій Сердюк повідомив, що Віктор Янукович отримав тимчасовий притулок у Російській Федерації.

Нагадаємо, В.Янукович утік із України в лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на майдані Незалежності в Києві. Відтоді він переховується на території Росії, яка не відповідає на запити України про його видачу в рамках міжурядових домовленостей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.