В яких країнах вигідніше купувати авто українцям

Українським автолюбителям найбільше цікаві старі автомобілі з Польщі, Литви та … Грузії. До такого висновку прийшли експерти сайту AB.ua, які проаналізували відповідну статистику оголошень.

В яких країнах вигідніше купувати авто українцям
16 Липня 2018 12:36Новини

Те, що українців найбільше цікавлять б / у автомобілі з Польщі та Литви, нас зовсім не здивувало. Нас здивувало те, що українці стали цікавитися уживаними машинами з Грузії. Про це пише Свідок.

Чому автомобілі з Грузії стають в нашій країні все популярнішим і популярнішим? Поки відповідь на це питання ми не знаємо. Мабуть, там великий вибір моделей, і при цьому вони мають дуже доступну ціну.

Звичайно, лідерами по б / у автомобілів для українців, як і раніше залишаються Польща і Литва. А ось Німеччина зайняла 4-е місце в цьому рейтингу, поступившись трохи Грузії.

У десятці країн, автомобілями яких найчастіше цікавляться українці, знаходяться також Болгарія, Латвія, США, Чехія, Словаччина та Швейцарія.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.