В Україну з Гренландії повернулися військові льотчики після виконання екстремальної операції

В Україну повернулися військові льотчики транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, які на острові Гренландія впродовж чотирьох тижнів виконували завдання спільної українсько-данської операції з перевезення пального "Північний сокіл — 2018".

В Україну з Гренландії повернулися військові льотчики після виконання екстремальної операції
7 Травня 2018 14:15Новини

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на прес-службу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Зазначається, що українські військові льотчики вже десятий рік поспіль в екстремальних полярних умовах на острові Гренландія беруть участь в українсько-данській операції з перевезення пального літаком з авіабази ВПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд».

«Практично за неповний місяць військові льотчики налітали понад 100 годин у полярному небі, загалом було здійснено більше 25 місій, що склало понад 50 рейсів з авіабази ВПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд» на острові Гренландія. При цьому було перевезено 718588 літрів пального у внутрішніх баках літака та понад 25 тонн іншого вантажу», – розповідають у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України.

Очолював роботу українських авіаторів полковник Сергій Артеменко.

Ми літали щодня по два рейси. Польоти дуже ускладнювали обмежена видимість, безорієнтирна місцевість, магнітне схилення, віддаленість запасних аеродромів, швидка зміна метеорологічних умов, а також складне обслуговування авіаційної техніки та обмежена кількість навігаційних засобів, – зазначив керівник операції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.