В Україну йде небезпечний штормовий циклон зі Скандинавії

Початок зими буде найхолоднішим, але в січні і лютому ситуація зміниться. Крім того, зараз на Україну насувається штормовий циклон зі Скандинавії.

В Україну йде небезпечний штормовий циклон зі Скандинавії
26 Листопада 2017 12:22Новини

Про це на прес-конференції заявила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, – передає ZIK з посиланням на Голос.

«Зараз територія України буде схильна до проникнення фронтальних систем, які пов’язані з дуже великим циклоном над Скандинавією. Цей циклон принесе чимало неприємних ситуацій, він штормовий», – розповіла В. Мартазінова.

Експерт підкреслила, що в деякі дні зими цей циклон буде досягати території України. Він принесе снігопади, а також підвищення і зниження температури. Мартазінова нагадала, що весь рік в Україні приблизно 5 днів потепління змінювалися 5 днями похолодання.

«Така ж буде і зима: окремі дні будуть морозними, а окремі – теплими. Тобто постійно буде змінюватися погода. Це вже наша дійсність», – розповіла В. Мартазінова.

Читайте також: Учені попередили про зміну клімату по всій планеті в 2018 році

Примітно, що експерт спростувала теорію про те, що в Україні буде морозна зима, як передрікали європейські синоптики. За словами В. Мартазинової, температура в грудні, січні, лютому в нашій країні буде така ж, як і в минулому році.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.