В українській школі в Австралії навчатимуть гри на бандурі

В австралійському Сіднеї відкрилась філія української школи. Заклад має назву «Нова школа».

В українській школі в Австралії навчатимуть гри на бандурі
27 Липня 2016 21:38Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили представники Об’єднання українських громад Австралії.

«Унікальність школи не тільки в тому, що діти мають змогу вивчати українську мову в живому спілкуванні, але й навчатися гри на бандурі», – відзначають засновники закладу. Про це повідомляє Gazeta.Ua.

Філія школи розташована в сіднейському районі Параматта. Тому відтепер в австралійських українців з’явилась можливість відвідувати заняття неподалік від дому.

«Сподіваємося, це надихне українські громади по всьому світу – і таких класів буде створено все більше. Адже українська мова та бандура – невід’ємні складові нашої української етнічності», – прокоментувала Ірина Білик із Сіднея.

Нагадаємо, у Варшаві в Польщі діаспора також отримала ще одне приміщення для української школи. Планують викладати там українську мову, історію, культуру та географію України. Заняття у школі будуть безкоштовними для всіх учнів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.