В Україні збиратимуть китайські електробуси

Китайський автобусний виробник Zhongtong Bus налагодить в Україні виробництво своїх електроавтобусів. Їх збиратимуть на базі «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління».

В Україні збиратимуть китайські електробуси
7 Лютого 2017 12:36Новини

Про це розповів мер міста Сергій Сухомлин. За його словами, під час його візиту в КНР до міста Ляочен він познайомився з виробництвом електробусів і провів попередні переговори, передає Gazeta.ua з посиланням на gogetnews.

«Житомир має хороші потужності для можливості запуску лінії збірки китайських електробусів компанії «Zhongtong Bus». Також наше місто має вдале геополітичне розташування, яке зацікавили наших китайських партнерів. Ми плануємо працювати з компанію «Zhongtong Bus» на максимальному рівні і не обмежуватись лише поставкою електробусів у Житомир», – сказав Сергій Сухомлин.

Zhongtong Bus протягом 50-ти років виробляє техніку в діапазоні від 6-ти метрових легких автобусів до 18-ти метрових автобусів високого класу. Профіль цієї компанії – туристичні та міські автобуси, більша частина яких – гібриди або на електричній тязі. Закордонні ринки компанії охоплюють більше 30 країн та регіонів. Щорічно «Zhongtong Bus» збільшу свої потужності на 25%.

Раніше черкаський автозавод «Богдан» запустив виробництво китайських кросоверів Lifan. У 2014 році перші українські зразки Lifan X60 схвалили представники Lifan Group для подальшого складального виробництва.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.