В Україні впіймали вбивцю, якого шукав Інтерпол

У пункті пропуску «Грем’яч» прикордонники Чернігівського загону виявили громадянина Молдови, який перебував у міжнародному розшуку.

В Україні впіймали вбивцю, якого шукав Інтерпол
3 Січня 2017 13:47Новини

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі, пише Еспресо.

Молдованина розшукували за ненавмисне вбивство. Співробітники Держприкордонслужби його затримали та передали взаємодіючим органам.

Крім того, минулої доби на кордоні охоронці кордону виявили авто, яке  розшукували в Німеччині. Автомобіль «Фольксваген», за кермом якого перебував громадянин України, знаходився в розшуку за базою даних Інтерполу. Виявили транспортний засіб в пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону. Машину вкрали в Німеччині в березні 2014 року.

Про всі факти співробітники Держприкордонслужби проінформували чергового Укрбюро Інтерполу в Києві. Наразі затриману особу та транспортний засіб передано співробітникам Національної поліції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.