В Україні розпочали виготовляти боєприпаси за стандартами НАТО

Відтепер Україна самостійно виготовлятиме боєприпаси за стандартами НАТО. Такою інформацією у Twitter поділився Президент України Петро Порошенко.

В Україні розпочали виготовляти боєприпаси за стандартами НАТО
19 Липня 2018 16:21Новини

Виробництво здійснюється на КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» разом із ПрАТ «Кузня на Рибальському». Про це пише Український інтерес.

Зокрема там виготовлятимуть боєприпаси для автоматичного гранатомета ПГОФ-40. У порівнянні з такими ж 30-мм гранатами, які зараз використовуються у більшості автоматичних гранатометів, 40-мм граната має більшу потужність та розліт осколків.

Також завод почав виробництво спеціальних інертних 40-мм боєприпасів ПГІ-40, які використовуються для пристрілки автоматичного гранатомета та навчання особового складу.

За словами Порошенка, інженери заводу вже працюють над тим, аби модернізувати технологічний процес та збільшити обсяги виробництва.

Нагадаємо: за результатами цьогорічного опитування 43% українці хочуть, щоб  Україна стала частиною Альянсу. Ще 33% опитаних – проти долучення України до НАТО, 7% – не планують голосувати і 18% – не визначились зі своєю позицією.

Якщо порівняти з 2017-м роком, то кількість тих, хто підтримував долучення зросла на 6%, а тих, хто проти – зменшилась на 7%. Ще торік голосувати не планували 12%, що на 5% більше, ніж зараз.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.