В Україні продають фальсифікований хліб

В Україні немає адекватного врахування хлібобулочних виробів: 70,7% з них виготовлено підприємствами, які не надають дані до Державного комітету статистики. Це стає причиною появи неякісного фальсифікату.

hlebokombinat
10 Липня 2016 20:27Новини

Про це заявила Всеукраїнська асоціація пекарів, повідомляє «Концерн Хлібпром».

Відсутність повних даних по ринку ускладнює облік виробників і оцінку, скільки з них працює в «тіні», виготовляючи продукти в невідповідності з умовами і не платять податки, йдеться в повідомленні.

«Трапляються неприємні ситуа ції, коли споживачі приносять нам продукт і кажуть, що в магазині його продавали під назвами наших виробів. Але в результаті розслідування з’ясовується, що ми не постачаємо даному підприємству продукцію, і візуально цей продукт навіть не схожий на наші вироби. Ми маємо можливість порівнювати наші вироби з промислової партією і арбітражними зразками. А скільки може бути споживачів, які не звертаються зі своїми скаргами?», – розповідає генеральний директор ПАТ« Концерн Хлібпром »Владислав Аверченко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.