В Україні ліквідували мережу наркоторговців, до якої входили поліцейські

Правоохоронці провели 57 обшуків в Києві, Кривому Розі, Дніпрі та Кропивницькому.

В Україні ліквідували мережу наркоторговців, до якої входили поліцейські
6 Вересня 2016 19:09Новини

У Києві ліквідували злочинне угруповання, в тому числі з числа діючих поліцейських, яке створило розгалужену мережу і торгувало наркотиками. Про це на брифінгу в Києві повідомила начальник Нацполіції України Хатія Деканоідзе, пише Український тиждень.

«Вчора вночі було затримано організовану злочинну групу, яка дуже давно та довго працювала над реалізацією наркотичних засобів», – сказала вона.

За її словами, під час 57 обшуків в Києві, Кривому Розі, Дніпрі та Кропивницькому було виявлено місця виготовлення, зберігання наркотиків, а також 14 одиниць зброї, серед якої 7 гранат, близько 1,5 тисяч боєприпасів. Також вилучено 1 кілограм амфетаміну, 3 кілограми метадону, 1 кілограм гашишу та 7 тисяч таблеток екстазі.

Як зауважила Деканоідзе, викриті члени угруповання багато років працювали із працівниками Шевченківського райуправління поліції Києва. За її словами, місячний дохід наркоділків складав близько 4 мільйонів гривень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.