В Україні ліквідовують 81 банк – Фонд гарантування вкладів

Від початку року обсяг фінансових ресурсів ФГВФО зменшився майже вдвічі.

В Україні ліквідовують 81 банк - Фонд гарантування вкладів
17 Серпня 2016 20:30Новини

На початок серпня в Україні ліквідовували 75 банків, а ще в шістьох неплатоспроможних фінустановах була введена тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, повідомляє ТСН. Сьогодні стало відомо, що у неплатоспроможного «Євробанку» Нацбанк відкликав ліцензію – тобто його автоматично переводять у список ліквідованих. Загалом, у на 1 серпня 2016 року в реєстрі учасників ФГВФО було 105 банків-учасників Фонду.

Фонд акумулював 7,46 млрд грн, у тому числі майже 5,07 млрд грн – сума коштів, інвестованих коштів в облігації внутрішньої державної позики. За перші сім місяців надходження до Фонду від регулярного збору склали 2,47 млрд грн, а надходження від неплатоспроможних банків – 4,54 млрд грн. Загальна сума гарантованого відшкодування, виплачена вкладникам неплатоспроможних банків, на 1 серпня склала 78,50 млрд грн. Водночас із початку року обсяг фінансових ресурсів ФГВФО зменшився майже вдвічі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.