В Україні через Інтернет ввели в експлуатацію перший житловий будинок

Документацію на індивідуальний житловий будинок у селі Великі Гаї Тернопільської області оформлено повністю через Інтернет.

В Україні через Інтернет ввели в експлуатацію перший житловий будинок
14 Травня 2017 13:16Новини

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомляє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Укрінформ.

«Зустрічайте перший в Україні об’єкт будівництва, введений в експлуатацію повністю онлайн! Це житловий будинок індивідуального будівництва у селі Великі Гаї Тернопільської області. Власник будівництва оформив документи через Інтернет без жодного відвідування органів державно-архітектурної інспекції, без черг та зловживань. Обмежені години прийому в установах теж не стали на заваді – декларація про готовність була подана у 23:30», – написав Гройсман.

За його словами, містобудівна сфера в Україні потребує подальшої дерегуляції.

»Ми вже запровадили у березні цього року 6 електронних послуг, що дозволяють як почати так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії складності онлайн. Моя мета, щоб за два роки не менше 50% об’єктів починали будівництво та впроваджувалися в експлуатацію онлайн. Це дуже амбіційний показник, але я впевнений, ми впораємося!» – пише прем’єр.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.