В РФ заявили про «десятки хакерських атак» на портали відеотрансляції та ЦВК

Глава «Ростелекома» Михайло Осєєвський заявив, що в ході виборів портали відеотрансляції і ЦВК зазнали «десятки хакерських атак».

В РФ заявили про «десятки хакерських атак» на портали відеотрансляції та ЦВК
19 Березня 2018 12:13Новини

Про це він повідомив на засіданні ЦВК увечері 18 березня, пише Інтерфакс.

Осєєвський зазначив, що поки не буде розкривати подробиці і говорити, звідки здійснювалися атаки.

«Ми готувалися до того, що будуть атаки і на портал відеотрансляції, і на портал ЦВК. Дійсно, ми зафіксували кілька десятків атак, досить серйозних», – зазначив він і додав, що вся інформація про хід виборів буде збережена, оскільки є «джерелом для об’єктивної оцінки результатів» виборів.

За словами Осєєвського, за ходом президентських виборів у прямому ефірі стежили понад 1,4 млн осіб.

Як відомо,  раніше речник Путіна Дмитро Пєсков заявляв, що публікація так званої «кремлівської доповіді» у США є прямою спробою вплинути на виборчий процес в Росії.

Наприкінці січня Мінфін США передав у Конгрес перелік російських олігархів та людей із близького оточення президента Росії Володимира Путіна, який преса прозвала «Кремлівською доповіддю».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.