В окупованому Криму підвищать тарифи на воду

У 2017 році послуги за водопостачання та водовідведення в Криму подорожчають на 15%.

В окупованому Криму підвищать тарифи на воду
8 Січня 2017 8:47Новини

Про це повідомляє Крим.Реалії, посилаючись на прес-службу Держкомітету за цінами і тарифами підконтрольного уряду Росії Криму. За інформацією прес-служби, відомством встановлено нові тарифи для населення та інших категорій споживачів на нинішній рік.

«Згідно з прогнозним планом зміни цін для споживачів в Криму і Севастополі, для окремих територій, де встановлений тариф на воду та стоки не досяг економічно обґрунтованого рівня, зміна вартості послуг водопостачання та водовідведення відбудеться 1 січня, 1 липня та 1 жовтня 2017 року», – йдеться в повідомленні. В середньому рівень підвищення тарифів для населення у сфері водопостачання та водовідведення з 1 січня 2017 року не перевищить встановлений рівень 15%, стверджують в Держкомцін Криму. Всього в рамках тарифної кампанії-2017 встановлені тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для 73 кримських організацій сфери водопровідно-каналізаційного господарства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.