В Міністерстві інфраструктури анонсували появу в Україні двох нових міжнародних авіакомпаній

У неділю, 15 липня, Міністерство інфраструктури України анонсувало появу в Україні двох міжнародних авіакомпаній.

В Міністерстві інфраструктури анонсували появу в Україні двох нових міжнародних авіакомпаній
16 Липня 2018 8:30Новини

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у коментарі «Еспресо», пише Zaxid.net. Він не уточнив назв компаній, проте пояснив, що питання міжнародних перевезень відхоодить на другий план і на перше місце постає проблема внутрішніх рейсів.

«Щодо міжнародних напрямків я не бачу великих проблем, тобто крига скресла і ринок почав вже сам розвиватися. Поруште питання щодо внутрішніх рейсів, бо ціни все ще дуже високі і кількість перевезених пасажирів всередині країни дуже невисока. Вона зростає, але не тими темпами, як би нам хотілося. Саме тому ми всіляко заохочуємо авіакомпанії літати всередині країни», – заявив Володимир Омелян.

Нагадаємо, що 19 травня 2018 року український лоукостер SkyUp виконав свій перший політ. SkyUp створена туристичною компанією «Join Up!» і претендує стати національним лоукостером.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.