В Ізмаїлі через негоду місто залишилося без води, тепла та електрики

В Ізмаїлі Одеської області 18 січня місцеві жителі переживають негоду в украй складних умовах - через снігопад та вітер у місті пропали електрика, вода і тепло.

В Ізмаїлі через негоду місто залишилося без води, тепла та електрики
19 Січня 2018 8:19Новини

Разом з Ізмаїлом, аналогічна ситуація спостерігається в Кілійському районі. Про це пише НВ.

Як розповів мер міста Андрій Абрамченко, протягом дня проводились роботи з відновлення енергозбереження міста за двома напрямками: резервна лінія на 110 кіловольт і забезпечення водонасосних станцій та котелень від генераторів по лінії судноремонтних заводів. Очікувалося, що до вечора ремонтні роботи закінчать. Однак поки градоначальник звернувся до жителів з проханням не залишати домівки вночі. Також цього дня призначили додаткові патрулі Національної гвардії.

Разом з тим, через комунальний колапс в Ізмаїлі, де офіційно проживає понад 70 тисяч осіб, також не працює більшість банкоматів (крім двох).

В Україні другий день тривають сильні снігопади, особливо в Одеській області. Поліція перекрила для всіх видів транспорту трасу Київ-Одеса до особливого розпорядження. Близько 400 населених пунктів Одеської області залишилися без електроенергії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.