В ФК Львів на перегляд прибула група бразильських футболістів

Новачок УПЛ ФК Львів продовжує підготовку до початку нового сезону.

В ФК Львів на перегляд прибула група бразильських футболістів
3 Липня 2018 12:25Новини

2 липня стартував третій та заключний навчально-тренувальний збір ФК Львів у межах підготовки «синьо-золотих левів» до початку сезону 2018/2019 років. Він триватиме до 15 липня, за цей час вони проведуть п’ять контрольних зустрічей, інформує офіційний сайт львів’ян. Про це пише 24 футбол.

Також повідомляється, що на перегляді у клубі знаходиться група бразильських футболістів, і вже незабаром буде оприлюднено, хто з новачків поповнить склад львівського колективу. Планується, що найближчим часом також стане відоме і ім’я нового головного тренера команди.

Відзначимо, що минулого тижня Львів припинив співпрацю з Демченком, який працював із рівненським Вересом навесні. Після сезону 2017/18 Верес змінив назву на Львів та продовжить виступи в УПЛ і залишиться у Львові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.