В часи економічної кризи українці стали більше споживати молока

За балансовими розрахунками, за 6 місяців поточного року порівняно з відповідним періодом 2015 споживання населенням молока зросло на 1% і склало 98 кг у розрахунку на особу.

В часи економічної кризи українці стали більше споживати молока
24 Липня 2016 21:30Новини

Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу, пише ZIK.

У І півріччі 2016 року всіма категоріями господарств України вироблено 5 107 тонн молока, що на 1,3% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Обсяги експорту молочної продукції за 6 місяців поточного року зменшилися на 9% (до 178 тис. тонн). Продукція переважно експортувалася до країн колишнього СРСР (Казахстан, Грузія, Туркменістан ін.), а також до Марокко.

Крім того, імпорт молокопродуктів зріс на 59% до 51 тис. тонн. Найбільшими імпортерами молочної продукції є країни Євросоюзу. Незважаючи на суттєве зростання імпорту молочної продукції, його частка у внутрішньому споживанні не перевищує 2%.

Основними товарними позиціями нашого молочного експорту є масло вершкове, імпорту – сири.

Довідково: за даними статистики, станом на 01.07.2016 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я корів скоротилося на 3,5%.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.