В Австралії спростували міф про Бермудський трикутник

Відомий австралійський учений Карл Крушельницький спростував містичні версії про Бермудський трикутник.

В Австралії спростували міф про Бермудський трикутник
25 Липня 2017 23:42Новини

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на IFLS.

За словами вченого, у відсотковому співвідношенні кількість кораблів і літаків, які зникають тут, така ж, як і в інших місцях.

«Це близько до екватора, недалеко від багатої частини світу, Америки, тому тут багато руху», – говорить він.

За словами Крушельницького, міф про Бермудський трикутник з’явився, коли кілька великих військових конвоїв – і подальших рятувальних місій – затонули у період між Першою і Другою світовими війнами. На це вплинула жахлива мінлива погода, а також менш міцні судна і літаки тих часів.

Дехто з пілотів, які пропали безвісти, також були схильні здійснювати катастрофічні помилки, у тому числі часто гублячись, вживаючи алкоголь перед польотом і навіть ідучи в рейс без відповідного авіаційного обладнання на борту.

У більшості випадків тіла і уламки ніколи не знаходили, але це не дивно, враховуючи величезну кількість води і глибину.

Зовсім нещодавно вчені припускали, що кораблі поглинають бульбашки метану, що піднімаються з морських глибин. Але у цієї версії також є проблема: в районі трикутника немає запасів цього газу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.