Уряд України схвалив проект ратифікації «прикордонної» угоди з Молдовою

У жовтні 2017 року Україна та Молдова підписали угоду про спільний контроль на державному кордоні.

Уряд України схвалив проект ратифікації «прикордонної» угоди з Молдовою
8 Лютого 2018 16:29Новини

Кабінет міністрів України схвалив законопроект про ратифікацію угоди між урядами України та Молдови про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів і предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон. Відповідне рішення члени уряду ухвалили на засіданні уряду без обговорення. Про це пише Главком.

Варто зазначити, що чинна угода між урядом України і урядом Молдови про організацію спільного контролю в пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон була ухвалена понад 20 років тому та визначала перелік пунктів пропуску, де було можливе запровадження спільного контролю.

Нагадаємо, 7 жовтня 2017 року Україна та Молдова підписали угоду про спільний контроль на державному кордоні.

Зазначалося, що угода про спільний контроль на кордоні є частиною плану заходів з організації спільної оперативної охорони державного кордону з державами-членами ЄС – Республікою Польща, Словацькою Республікою, Румунією, Угорщиною, а також з Республікою Молдова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.