Уряд Чехії подав у відставку

Новий уряд буде призначений уже 13 грудня, його має очолити Андрей Бабіш – мільярдер, другий найбагатший громадянин Чехії, засновник і лідер політичного руху ANO, який здобув перемогу в парламентських виборах.

Уряд Чехії подав у відставку
30 Листопада 2017 8:36Новини

Уряд Чехії на чолі з прем’єр-міністром Богуславом Соботкою, який був призначений 29 січня 2014 року, сьогодні оголосив про відставку. Як повідомляє УНІАН з посиланням на Радіо Свобода, таким чином, закінчується робота коаліційного уряду, у складі якого працювали члени партії соціальних демократів, політичного руху ANO і партії християнських демократів.

За повідомленнями чеських ЗМІ, рішення уряду про відставку вже направлене до канцелярії президента Чехії Мілоша Земана. «Пан президент планує прийняти відставку уряду Богуслава Соботки у вівторок, 5 грудня», – повідомив речник президента Їржі Овчачек. Передбачається, що новий уряд буде призначений уже 13 грудня, його має очолити Андрей Бабіш – мільярдер, другий найбагатший громадянин Чехії, засновник і лідер політичного руху ANO, який здобув перемогу в парламентських виборах. Уряд Чехії обирається терміном на чотири роки. Соботка був 11-им прем’єр-міністром в історії країни.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.