«Укрзалізниця» компенсувала 50 тис. грн громадянам, які стали заручниками ситуації з проривом Саакашвілі

"Укрзалізниця" на сьогодні компенсувала на 50 тисяч гривень втрат громадянам, які стали заручниками ситуації з проривом через український кордон екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Про це на брифінгу повідомив в.о. глави ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає кореспондент УНН.

_97102110_mediaitem97102109
12 Вересня 2017 15:30Новини

“Уже звернулися за компенсацією за квитки й пов’язані з цим втрати, на сьогодні ми отримали такі заявки та повністю компенсували все, що було до “Укрзалізниці”, приблизно на суму 50 тисяч гривень” – сказав Є.Кравцов.

Він зазначив, що це не дуже велика сума, і “Укрзалізниця” вважає за можливе виплачувати компенсації, щоб не зазнавати репутаційних втрат.

“За час ситуації з відправленням поїзда на кордоні були грубо порушені вимоги українського законодавства та процедура перевезення людей через одного пасажира, який не надав відповідні документи, щоб здійснити посадку на поїзд. Ми як компанія-перевізник не мали ніякого права для того, щоб відправити поїзд, оскільки в цьому випадку були порушені процедури проходження поїзда через кордон”, – зазначив Є.Кравцов.

Нагадаємо, 10 вересня потяг “Перемишль-Київ” повинен був відправитися з перону о 14:06, проте затримувався в зв’язку із заявою про те, що в вагоні поїзда перебував чоловік без дозволу в’їзду в Україну (Міхеіл Саакашвілі – ред.).

В результаті поїзд виїхав з затримкою у майже 4 години.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.