Український в’язень зумів привласнити чималу суму, не виходячи з камери

На Луганщині в'язень організував шахрайську групу, яка незаконно виманювала гроші. Загальна сума винахідливого грабунку склала понад 2 мільйони гривень.

Український в'язень зумів привласнити чималу суму, не виходячи з камери
11 Травня 2017 12:01Новини

Допомагали в’язню двоє чоловіків та жінка, повідомляє ТСН.

Зловмисники телефонували довірливим українцям, представляючись працівниками банку, які прагнуть допомогти клієнтам розблокувати картку, або правоохоронцями, що затримали їх родичів та можуть залагодити справу. Всі дзвінки здійснювалися з Луганської колонії, де один із шахраїв відбуває покарання.

Жертви обману переховували гроші на банківські рахунки. Згодом шахраї обмінювали українську валюту на російську та переправляли її на непідконтрольну ЗСУ територію Донбасу.

«В ході проведення першочергових слідчих дій було встановлено понад 30 епізодів злочинної діяльності цього угрупування. Сума збитків оцінюється у понад 2 мільйони гривень. Було вилучено комп’ютерну техніку, чернетки, банківські картки, грошові кошти. Накладено арешт на кошти в сумі 350 тисяч гривень», – повідомили в поліції.

Відомо, що члени шахрайського угрупування – жителі Полтавщини.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.