Український політв’язень Кольченко з 8 березня сидить в ШІЗО

Українського політв'язня Олександра Кольченко, утримуваного в російському Копейську, 8 березня помістили в штрафний ізолятор.

Український політв'язень Кольченко з 8 березня сидить в ШІЗО
18 Березня 2018 21:53Новини

Про це в Facebook сьогодні повідомила правозахисниця Тетяна Щур з посиланням на слова адвоката, який відвідував Кольченко 16 березня, передає УНН.

«Сашу з 8 березня тримають в ШІЗО. Його помістили туди на 13 діб за, нібито, пересування без охорони саме по тих місцях, де він і інші засуджені, як правило, ходять без охорони: в бібліотеку, в їдальню… Так, це формальний привід покарати засудженого, але він застосовується лише тоді, коли це вигідно начальству», – написала вона.

Щур нагадала, що Кольченко поміщали в штрафний ізолятор на 10 діб під час новорічних свят. Вона зазначила, що перед цим Кольченко передали передачу.

«Особлива підлість нинішнього проштовхування полягає в тому, що напередодні ми передали йому довгоочікувану передачу так необхідну хлопцю, у якого лікарі констатували проблеми з серцевим ритмом. Тепер цю передачу Саша отримає тільки після ШІЗО, і що до нього дійде – велике питання!… А так – все у Саші нормально, ні на що не скаржиться, передає всім привіт і дякує за підтримку», – заявила Щур.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.