Український паспорт став «бажанішим»

Українське громадянство зайняло 91 місце у рейтингу «цінності» компанії Nomad Capitalist. Це на 21 пункт вище, ніж торік. Всього оцінюється 199 країн.

Український паспорт став «бажанішим»
10 Березня 2018 16:15Новини

Своє місце Україна розділила з Албанією, йдеться у дослідженні. Про це пише Gazeta.ua.

Рейтинг Nomad Passport Index базується на основі п’яти факторів громадянства. Це – безвізові поїздки (50% від загальної оцінки), система оподаткування (30%), загальне сприйняття держави і громадян світом, можливість мати подвійне громадянство і рівень свободи (по 10%).

Найбільші зрушення стались за минулий рік. Сьогодні українці мають безвізовий чи зі спрощеним режимом доступ до 114 країн. У першу п’ятірку увійшли Люксембург, Ірландія, Швейцарія, Португалія і Швеція.

Росія опинилася на 87-у місці, Білорусь – на 127-у, Молдова – на 90-у, Грузія – 96-у. Паспорт США – на 35-му місці.

Найбільше зростання мобільності в світі за рік продемонструвала Україна, яка в травні 2017 року оформила безвізовий режим з країнами ЄС. У рейтингу компанії Henley&Partners ми піднялись відразу на 16 позицій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.