Українській авіакомпанії заборонили літати в Європу

Європейська комісія оновила список авіакомпаній, яким заборонено літати в країни Європейського Союзу через відсутність контролю за безпекою польотів.

Українській авіакомпанії заборонили літати в Європу
19 Травня 2017 12:16Новини

Про це  передає УНН з посиланням на European Commission.

Повідомляється, що до оновленого списку увійшла 181 авіакомпанія з 16 країн світу, у тому числі, українська авіакомпанія «Урга».

«Авіакомпанії Med-View (Нігерія), Містик Airways (Сент-Вінсент і Гренадіни), авіаційна компанія Урга (Україна) і Air Зімбабве (Зімбабве) були додані в список через невирішені проблеми безпеки, які були виявлені Європейським агентством з авіаційної безпеки під час проведення оцінки», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього зазначається, що після оновлення всі авіакомпанії, сертифіковані в Беніні і Мозамбіку, будуть вилучені зі списку внаслідок поліпшення ситуації в області безпеки польотів в цих країнах.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.