Українські конструктори продаватимуть у 700 магазинах Disney

Дерев'яні конструктори від української компанії Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року.

Українські конструктори продаватимуть у 700 магазинах Disney
5 Червня 2018 16:33Новини

Про це в інтерв’ю delo.ua розповів співзасновник компанії Геннадій Шестак.

«Перше відвантаження моделей – у вересні цього року (2018 – ред.). А на полицях 700 фірмових магазинів Disney наші моделі будуть вже в листопаді», – розповів він.

Шестак зазначив, що його компанія розробила для Disney п’ять моделей, чотири з яких вже затверджено.

За його словами, Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали вісім місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит.

«Перевіряли все – фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв’ю з працівниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати щось близько 400 вимогам для проходження аудиту. І ми його пройшли без єдиного зауваження. Аудитори самі, м’яко кажучи, здивувалися», – зазначив співзасновник компанії.

Він при цьому наголосив, що Ugears – це перша компанія, чий бренд за останні 22 роки Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм.

«Ми навіть пожертвували частиною прибутку. Для впізнаваності нашого продукту та нашої країни це дуже важливо», – уточнив Шестак.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.