Українські фермери можуть отримати належну увагу від інвесторів

Сьогодні підтримка малого та середнього фермера, інвестування у аграрну галузь України — це головна можливість для виготовлення дійсно якісної продукції.

Українські фермери
5 Серпня 2016 20:02Новини

Про це повідомив Тарас Кутовий міністр аграрної політики та продовольства України під час зустрічі з Хансом Йором, головою департаменту сільського господарства Nestle та почесним членом президент SAI Platform, пише Аграрний тиждень.

«Український малий та середній фермер має всі шанси стати привабливим гравцем для іноземців. Тому підтримка малого та середнього фермера, інвестування у аграрну галузь України, використання нових технологій – це головна можливість для виготовлення дійсно якісної продукції», — сказав Тарас Кутовий.

Міністр розповів про основні напрямки реформ в аграрній галузі для Мінагрополітики. Та відмітив, що головними векторами для розвитку є земельна реформа, скасування спецрежиму ПДВ, підтримка малого та середнього фермера та приватизація.

Зі свого боку Ханс Йор заявив: «Наша спільна мета — виведення аграрного ринку України на новий рівень, який є потужним та перспективним. Тому маємо намір працювати на території України довготривалий час та продовжувати розвиток бізнесу й надалі».

У рамках зустрічі представники Nestle розповіли про проект «Господар +», який реалізується компанією в Україні з 2007року. Проект спрямований на пошук та розвиток місцевих постачальників сільськогосподарської продукції, виробників якісної сировини та пакувальних матеріалів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.