Українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг «білих» хакерів

Українські айтішники з КПІ обійшли понад 12 тис. команд з усього світу.

Українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг «білих» хакерів
27 Січня 2017 16:13Новини

Українська IT-команда команда dcua в 2016 році посіла перше місце в рейтингу CTFtime серед фахівців, здатних визначити ступінь захисту системи від атак і збудувати її, повідомила прес-служба НТУ КПІ їм. Сікорського. Про це пише 5 канал.

Згідно з даними рейтингової таблиці, оприлюдненій на сайті CTFtime, українські айтішники з КПІ обійшли понад 12 тис. команд з усього світу.

Українську команду dcua, створену в 2012 році, очолює науковий співробітник фізико-технічного інституту КПІ Микола Ільїн. Команда налічує 43 гравця.

Dcua була у першій десятці рейтингу CTFtime протягом останніх чотирьох років. Так, у 2013 році команда посіла п’яте місце, в 2014 і 2015 – шосте.

Рейтинг CTFtime складається за результатами участі команд протягом року в міжнародних змаганнях в сфері інформаційної безпеки. У 2016 році ґрунтувався на результатах близько 70 змагань.

У сфері кібербезпеки Capture the Flag (CTF, захоплення прапора) – командні змагання з захисту інформації, спрямовані на пошуки вразливих місць у системі, визначенні ступеня її вразливості та пошуку шляхів усунення слабких місць.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.