Україна збільшила транзит російського газу

У період з січня по червень транзит російського газу українськими газотранспортними мережами виріс на 21% порівняно з минулим роком і становить 45,7 млрд кубометрів.

Україна збільшила транзит російського газу
3 Липня 2017 16:04Новини

Про це інформують ПАТ «Магістральні газопроводи України», пише Укрінформ.

«Транзит зріс на 21% і склав 45,7 млрд кубів. При збереженні таких режимів до кінця року можемо очікувати 90 мільярдів кубометрів протранспортованого блакитного палива для європейських споживачів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у компанії, кібератака, що розгорнулася в Україні на днях та вразила безліч приватних і державних компаній, ніяк не вплинула на роботу газотранспортної системи України.

«Ми маємо можливість підвести підсумки першого півріччя 2017 року», – інформують у МГУ.

Як повідомлялося, наразі оператором газотранспортної системи України є ПАТ «Укртрансгаз», 100% акцій якого належить НАК «Нафтогаз України». Після завершення процедури андбандлінгу, яке очікується в осени, функція транспортування газу буде відділена від Нафтогазу. Активи Укртрансгазу перейдуть новому оператору ГТС – Магістральним газопроводам України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.