Україна запровадила санкції проти Гвінеї-Бісау та Південного Судану

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій щодо Республіки Гвінея-Бісау та Республіки Південний Судан.

Україна запровадила санкції проти Гвінеї-Бісау та Південного Судану
18 Березня 2018 16:00Новини

Тексти відповідних указів оприлюднено на сайті Глава держави, повідомляє Укрінформ.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 березня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з резолюцією Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй №2048 (2012) щодо Республіки Гвінея-Бісау», – йдеться в указі №70/2018.

Як зазначається в рішенні РНБО, персональні санкції застосовуються строком на п’ять років до фізичних осіб згідно з додатком до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №822-р.

Іншим Указом №71/2018 Президент ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 березня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з резолюцією Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй №2206 (2015) щодо Республіки Південний Судан».

Згідно з рішенням РНБО, вони також застосовуються на п’ять років до фізичних осіб згідно з додатком до розпорядження Кабінету міністрів України від 13 грудня 2017 року № 907-р.

Укази набирають чинності з дня їх  опублікування.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.