Україна створила унікальний вертоліт для надзвичайних ситуацій

Запорізьке підприємство «Мотор Січ» створило унікальний транспортно-бойовий вертоліт Мі-8МСБ-В, який може літати навіть після відмови двигуна.

унікальний транспортно-бойовий вертоліт Мі-8МСБ-В
24 Липня 2016 16:10Новини

Про це йдеться на сайті Міноборони «Народна армія», повідомляє Zaxid.net.

Як повідомляють, суттєва перевага цього вертольота полягає в тому, що він комплектується сучасними двигунами ТВ3-117ВМА СБМ 1В 4Е серії. Тепер навіть у випадку виходу з ладу одного з двигунів вертоліт зможе виконувати завдання на другому, працюючи в режимі «надзвичайної ситуації».

Вертоліт зможе швидко злітати навіть при максимальній завантаженості, а також підніматися на висоту понад 2 км над рівнем моря.

«Вертоліт може використовуватися і в холод, і в спеку, і в умовах високогір’я. Перебуваючи на рекордних для вертольотів висотах, навіть в умовах розрідженого повітря або температури навколишнього середовища -52 градуси за Цельсієм, вертоліт не втрачає потужності завдяки новим двигунам. Фактично, створена універсальна, всепогодна машина “, – сказано в повідомленні.

Крім того, вертоліт здатний ефективно знищувати броньовану техніку, вогневі точки і живу силу противника за допомогою встановленого озброєння – керованого і некерованого ракетного, бомбового, стрілецько-гарматного озброєння, а також системи мінування.

Також зазначили, що повітряна машина може транспортувати вантажі і техніку, особовий склад – десант з озброєнням або поранених на носилках, а також брати участь в пошуково-рятувальних операціях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.