Україна різко збільшила імпорт російських товарів

Від'ємне сальдо торгівлі з РФ становить $1,377 млрд.

Україна різко збільшила імпорт російських товарів
18 Червня 2018 12:48Новини

З січня по квітень 2018 року Україна збільшила імпорт російських товарів на 31% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомиляє Agro Review з посиланням на Державну службу статистики.

У повідомленні говориться, що загальна сума імпорту товарів з Росії, по об`ємам зовнішньої торгівлі за перший квартал, досягла $256,3 млн. При цьому об`єм експорту в Росію склав $1187,29 млн. Крім того, від`ємне сальдо торгівлі з РФ становило $1,377 млрд. Це вдвічі нижче аналогїчного показника минулого року.

Також, було відзначено, що в першому кварталі поточного року Україна проводила зовнішньоторговельні операції з партнерами із 210 країн світу і экспортувала товарів на $15,5 млрд. Негативне сальдо склало $1422,9 млн.

Раніше стало відомо про те, що кожен другий українець купує імпортні товари. Так, протягом останнього року кожен другий житель України(50%) купував товари імпортного виробництва, тоді як не купували їх 45% опитаних, повідомляє UBR.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.