Україна наклала на російський шоколад мито

Російський шоколад і інші продукти, що містять какао, будуть обкладатися митом у розмірі 31,33 відсотка на території України.

Україна наклала на російський шоколад мито
21 Травня 2017 16:42Новини

Про це повідомляє Vector News з посиланням на офіційний друкований орган українського кабміну – газета «Урядовий кур’єр».

За даними видання, рішення прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ). Мито почнуть стягувати через 30 днів після опублікування указу, термін його дії – п’ять років.

Експерти МКМТ встановили, що в період з 2013 по 2015 рік російські виробники какаовмісної продукції експортували свої товари на Україну за демпінговими розцінками, чим завдали збитків економіці країни. За даними комісії, обсяг виробництва шоколадних виробів всередині України впав на вісім відсотків, а продажі на внутрішньому ринку знизилися майже на 21 відсоток.

Також Київ ввів антидемпінгові мита на імпорт двох видів російських азотних добрив (карбаміду і КАС), повідомляє Урядовий портал країни. «Відтепер мито в розмірі 31,84 відсотка буде застосовуватися до всіх виробників карбаміду і КАС походженням з Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.