Україна надасть МВФ нову формулу ціни на газ – Reuters

Нові пропозиції щодо ціноутворення Україна надасть МВФ уже наступного тижня.

Україна надасть МВФ нову формулу ціни на газ - Reuters
8 Жовтня 2017 16:05Новини

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Зазначається, що у випадку якщо міністр фінансів Олександр Данилюк та МВФ не зможуть досягти консенсусу на переговорах у Вашингтоні, в України буде два варіанти: перший – погодитися з вимогами МВФ, і другий – «сказати, що ми можемо жити без МВФ, що українці коштують більше, ніж МВФ, і не піклуватися про цю співпрацю та прийняти політичне рішення і затвердити формулу».

За новою формулою, яку українська сторона збирається запропонувати, можна буде уникнути зростання цін на газ на 15%. За даними джерела, відповідно до нової пропозиції, ціни на газ зростуть на 4,8% порівняно з 17,6%, чого потребує існуюча система.

Раніше МВФ та Україна погодилися, що уряд може залишити ціни без змін за умови, що вартість газу змінюється менш ніж на 10 відсотків. Згідно із запропонованою Україною формулою це означатиме, що ціни на газ не зростатимуть.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.