Україна має визнати незалежну Ічкерію, – Окуєва

У відповідь на визнання Росією «паспортів», які видаються терористами «ДНР» та «ЛНР» жителям окупованого Донбасу, Україна повинна визнати незалежність Чеченської Республіки Ічкерія.

Україна має визнати незалежну Ічкерію, – Окуєва
20 Лютого 2017 12:12Новини

Таку думку в Facebook висловила боєць полку поліції особливого призначення «Київ» Аміна Окуєва, пише ZIK.

«Фактичне визнання Росією бандитських анклавів на Донбасі у вигляді легалізації їхніх «паспортів» здійснено винятково з метою зачепити Україну і світову спільноту. Це не означає навіть, що простих людей з цими папірцями масово пропускатимуть до РФ. Найімовірніше, не будуть. Ця заява просто з розряду «піти ва-банк» і плюнути в сторону України і усього цивілізованого світу, який вчинив зовсім не так, як розраховували росіяни», – мовиться у повідомленні Окуєвої.

Вона зазначила, що Україна на цьому тлі може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною державою, окупованою Росією.

«І це буде жорсткою і адекватною відповіддю на демарш РФ. До того ж цілком справедливою із погляду міжнародного законодавства», – наголосила боєць.

Вона додала, що чеченський народ заслужив це право, мабуть, найбільшою кількістю крові, пролитою за свободу в сучасній історії.

«По-друге, РФ сама фактично визнала це право, уклавши мир під час Хасав’юртівських угод 1996 року і подальшого «Договору про мир і принципи взаємовідносин», підписаного самим президентом РФ у Москві в 1997 році. Подальші гібридні дії зі сторони РФ – це вже інше. А офіційний документ, підписаний на рівних правах, пам’ятає увесь світ. І він нікуди не дінеться», – нагадала Окуєва.

«Якщо Україна зараз вважатиме за доцільне проявити політичну волю і офіційно визнати документи Ічкерії, це буде серйозним, адекватним і абсолютно справедливим ударом по позиціях РФ на світовій арені», – переконана військова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.