Україна і ЄС обговорили протидію будівництву «Північного потоку-2»

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін напередодні у Брюсселі провів зустріч з віце-президентом ЄК з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовічем, під час якої сторони обговорили питання протидії будівництву політично вмотивованих газопроводів в обхід України, зокрема «Північного потоку-2».

Україна і ЄС обговорили протидію будівництву «Північного потоку-2»
16 Травня 2017 20:21Новини

Про це пише УНН з посиланням на прес-службу МЗС.

«Сторони обговорили питання енергетичного співробітництва між Україною та ЄС, зокрема хід реформування енергетичного сектору України, протидії будівництву політично вмотивованих газопроводів в обхід України, у тому числі проекту «Північний потік-2», та залучення ЄС і європейських компаній з метою збереження транзитної ролі України», – йдеться у повідомленні.

За результатами зустрічі домовлено про подальші контакти з метою забезпечення енергетичної безпеки України та ЄС, додали у МЗС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.