Україна і Катар домовилися започаткувати пряме авіасполучення

Черговий раунд переговорів відбудеться на початку 2017 року.

Україна і Катар домовилися започаткувати пряме авіасполучення
28 Жовтня 2016 13:39Новини

Делегації представників Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби України здійснила робочий візит до столиці Катару – Дохи, повідомляє Український тиждень.

Як інформує українське МЗС, у рамках офіційних заходів відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Державіаслужбою Держави Катар.

Документом, зокрема, наголошується на зацікавленості сторін започаткувати пряме авіаційне сполучення між Дохою та найбільшими містами України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Донецьк).

Крім того, обидві сторони домовились, що проведуть черговий раунд переговорів в українській столиці протягом першого кварталу 2017 року.

Нагадаємо, раніше Україна і Туреччина домовилися про збільшення авіарейсів між країнами, а також зняття обмежень на маршруті Київ-Анкара.

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air заявила, що готова повернутися на український ринок вже у цьому році. До цього в Україні працювала її дочірня компанія – “Wizz Air Україна”, однак її діяльність була припинена з низки причин, в основному, комерційних.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.