Україна готова обміняти одного українця за трьох затриманих бойовиків, – СБУ

СБУ володіє інформацією про 109 заручників і знає про точне перебування 57.

Україна готова обміняти одного українця за трьох затриманих бойовиків, - СБУ
11 Листопада 2016 8:43Новини

На переговорах у Мінську радник голови СБУ Юрій Тандіт підтвердив, що Україна при обміні полоненими готова давати за одного українця трьох затриманих сепаратистів, повідомляє Главком з посиланням Радіо Свобода.

«На засіданні я нагадав слова Василя Грицака (голови СБУ – ред.), який сказав, що Україна піде на будь-які компроміси, ми готові навіть передати трьох людей за кожного нашого», – сказав Юрій Тандіт в ефірі Радіо Свобода.

Він також підтвердив, що представників ОБСЄ допустили до заручників, але не до всіх.

«Вдалося Тоні Фрішу (координатор гуманітарної підгрупи – ред.) зі своєю асистенткою поспілкуватися з кількома заручниками, не з усіма. Але інформацію фактично щодо всіх наших хлопців ми отримали. Було три контактиу трьох містах. Це був Краснодон, Луганськ, Донецьк», – зазначив Тандіт.

На його думку, зараз представники делегації, які представляють Росію у Мінську, демонструють більшу готовність до обміну полоненими, ніж це було раніше. Тандіт нагадав, що СБУ володіє інформацією про 109 заручників і знає про точне перебування 57.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.