Убивство багатодітної матері: нові подробиці із зали суду

Засідання про обрання міри запобіжного заходу підозрюваним і виконавцям у замовленні вбивства 42-річної Лілії Гордєєвої із Фастова на Київщині відбуватиметься у закритому режимі.

Убивство багатодітної матері: нові подробиці із зали суду
19 Березня 2018 8:11Новини

Таке рішення винесла суддя міськрайонного суду за клопотанням прокурора та трьох адвокатів підозрюваних, передає kriminal.tv.

«Розслідування справи тривало 3 дні. Ми маємо результати 2 негласних слідчих дій, які б хотіли оприлюднити під час засідання. У зв’язку з цим просимо зробити засідання закритим», – таке клопотання подав прокурор Фастівської районної прокуратури.

У судовій залі дозволили залишитися лише синові убитої, як потерпілому – 20-річному Микиті. Люди, які прийшли підтримати родину потерпілої, обурилися, кричали «Ганьба». Залишилися чекати рішення під дверима.

Відомо, що підозрювані у замовленні вбивства — 55-річна жінка та її 22-річний син, його посібником був одноліток. Виконавець — 43-річний чоловік.

«Прокуратура Київської області направила в суд клопотання щодо обрання запобіжних заходів підозрюваним у вигляді тримання під вартою», – додали у прокуратурі.

Досудове розслідування триває. Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.