У Жидачівському районі селяни вимагають безпечних умов для пішоходів

Учора, 26 липня, голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула побував із робочою поїздкою на території Соколівської сільської ради, де ознайомився із проблематикою соціально-економічного розвитку місцевої громади.

У Жидачівському районі селяни вимагають безпечних умов для пішоходів
27 Липня 2016 14:44Новини

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У приміщенні сільської ради відбулася зустріч із мешканцями. У заході також взяли участь заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак та головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Оксана Зубрицька.

Під час спілкування із представниками Соколівської громади, керівник району зауважив, що Соколівська сільська рада є фінансово самодостатньою громадою, оскільки перевиконання місцевого бюджету за перше півріччя складає 68 тис. грн.

Голова райдержадміністрації відповів на запитання учасників зустрічі, які стосувалися здійснення процесів децентралізації, організації ремонту доріг, облаштування придорожніх смуг, розвитку соціальної сфери населених пунктів місцевої громади.

Відзначивши, що відремонтовано й приведено в належний стан автодорогу Львів-Рогатин-Івано-Франківськ, яка проходить через населені пункти Соколівської сільської ради, люди говорили про необхідність створення безпечних умов для пішоходів, особливо дітей, які перетинають цю автодорогу, де рух транспорту став інтенсивнішим. Йшлося також про необхідність облаштування тротуарів.

Соколівський сільський голова Софія Ткач у своєму виступі порушила питання газифікації сіл П’ятничани і Сенів. Сьогодні вже виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення цих робіт, які потребують належного фінансового забезпечення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.